0 Adet

Tüm Kategoriler

Bayi Girişi

Bayi E-Posta
Bayi Şifre

UPS Kargo İle

Bayilik Hk.

İlk defa bayilik başvurusu yapan müşterilirimizin dikkatine :

Bayilik başvurunuzun onaylanabilmesi için, musterihizmetleri@mahmutoglu.com mail adresine yada 0212 659 32 31 numaralı faksa , Vergi levhanızı ve Faaliyet belgenizi göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde bayiliğiniz onaylanmayacaktır. Detaylı bilgi için bize 0212 659 32 32 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 1 hafta içinde evrağı ulaşmayan başvurular silinecektir.

E-Posta Haber Grubu

Kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak için haber grubumuza kayıt olun.
E-Posta

Önerilen Ürünler

İncelediğiniz Ürünler

Bayilik


Bayilik


     Mahmutoglu.com , internet teknolojilerinin sağladığı tüm imkanları ve yenilikleri kullanarak, geniş ürün yelpazesiyle birlikte tüm Türkiye’deki müşterilerine toptan satış yapmayı hedefleyen ve her gün gelişen bir platformdur.
      Mahmutoğlu Elektronik , bu platform ile müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet verebilen , hızlı , ürün çeşitliliği olan , rahatça sipariş verebileceği, esnek ödeme seçenekleri olan bir altyapı sunmaktadır.
     Kendi ithalatımız olan Avec ve Panther markalı yüzlerce ürün bu platformda en iyi fiyatlara sunulur. Bunların dışında Mahmutoglu.com , bayisi olduğu yüzlerce ürünlerde de en iyi fiyatla ürün tedarikini hedefler.
     Mahmutoglu.com, satışını yaptığı ürünlerin en içeriklerini en iyi şekilde hazırlayıp, ücretsiz XML hizmetiyle beraber sizlere sunar.
     Her geçen gün daha da gelişmekte olan bu platformda ürünlerle ilgili kampanyaları ve fırsatları takip edebilir, kampanyalı ürünlere çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
     Türkiye çapında bölgesel olarak satış temsilcilerimizin uğradığı ve açık hesap sistemiyle çalışan müşterilerimize özel sipariş ödeme ekranında “Açık Hesap” ile ödeme sistemi , portalımıza eklenmiştir.
     Mahmutoglu.com’a üye olmak artık çok kolay. Aşağıdaki linkten “Bayilik Formu”nu doldurduktan sonra musterihizmetleri@mahmutoglu.com mail adresine yada 0212 659 32 31 numaralı faksa vergi levhanızı ve faaliyet belgenizi göndermeniz yeterlidir. En kısa sürede bayiliğiniz onaylandıktan sonra ürün fiyatlarını görebilir , sipariş verebilir yada online ödeme yapabilirsiniz.
https://www.mahmutoglu.com/index.php?p=newuser&vendorRegistrationMode=onBu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.