Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     

Bayilik

 

     Mahmutoglu.com , internet teknolojilerinin sağladığı tüm imkanları ve yenilikleri kullanarak, geniş ürün yelpazesiyle birlikte tüm Türkiye’deki müşterilerine toptan satış yapmayı hedefleyen ve her gün gelişen bir platformdur.
      Mahmutoğlu Elektronik , bu platform ile müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet verebilen , hızlı , ürün çeşitliliği olan , rahatça sipariş verebileceği, esnek ödeme seçenekleri olan bir altyapı sunmaktadır.
     Kendi ithalatımız olan Avec ve Panther markalı yüzlerce ürün bu platformda en iyi fiyatlara sunulur. Bunların dışında Mahmutoglu.com , bayisi olduğu yüzlerce ürünlerde de en iyi fiyatla ürün tedarikini hedefler.
     Mahmutoglu.com, satışını yaptığı ürünlerin en içeriklerini en iyi şekilde hazırlayıp, ücretsiz XML hizmetiyle beraber sizlere sunar.
     Her geçen gün daha da gelişmekte olan bu platformda ürünlerle ilgili kampanyaları ve fırsatları takip edebilir, kampanyalı ürünlere çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
     Türkiye çapında bölgesel olarak satış temsilcilerimizin uğradığı ve açık hesap sistemiyle çalışan müşterilerimize özel sipariş ödeme ekranında “Açık Hesap” ile ödeme sistemi , portalımıza eklenmiştir.
     Mahmutoglu.com’a üye olmak artık çok kolay. Aşağıdaki linkten “Bayilik Formu”nu doldurduktan sonra musterihizmetleri@mahmutoglu.com mail adresine yada 0212 659 32 31 numaralı faksa vergi levhanızı ve faaliyet belgenizi göndermeniz yeterlidir. En kısa sürede bayiliğiniz onaylandıktan sonra ürün fiyatlarını görebilir , sipariş verebilir yada online ödeme yapabilirsiniz.
https://www.mahmutoglu.com/index.php?p=newvendorBu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.