Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     

Garanti Koşulları

GARANTİ ŞARTLARI

www.mahmutoglu.com bünyesinde bulunan tüm ürünler, markanın kendi  üreticisi, ithalatçısı yada distribütör firmaların en az 2 yıl garantisi altındadır. Firmaların mağazalara yaptığı özel kampanya ve artı taksit özellikleri firmamızı kapsamamakta olup + taksit işlemleri için servis ile görüşerek ücret kapsamında yapılmaktadır.

SATTIĞINIZ ÜRÜNLERİN GARANTİSİ VAR MI ?

Evet sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma tarafından yapılmaktadır. Firmamız, Avec ve Panther markalı ürünlerin Türkiye distribütörü olduğu için bu ürünlerin garantisi firmamıza aittir.
 
Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Avec ve Panther markalı ürünlerde ise teknik servisimiz ile görüşebilirsiniz.

SİPARİŞİMDEKİ ÜRÜN BOZULDU NE YAPMALIYIM ?
Sattığımız tüm ürünler Distribütör firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Özellikle cep telefonu,sabit telefon gibi ürünlerin markalarının yaygın ve yetkili servis ağları bulunmaktadır. Eğer ürününüz 1 aydan eski ise doğrudan ilgili markanın yetkili servislerine gitmeniz yâda ürününüzü servisle görüştükten sonra göndermeniz gerekmektedir.
 
Bünyemizde sadece Avec ve Panther marka ürünlerin Onarım Merkezi bulunmaktadır. Bu ürünlerle ilgili teknik servisimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.


Arızalı ürününüzü fatura fotokopisi ve/veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servise başvurmak sureti ile garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.
 
Arızalı ürünlerinizi doğrudan size en yakın yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlar. Bünyemizde (Avec ve Panther markalı ürünler hariç) onarım merkezi bulunmadığından ürünlere müdahalemiz söz konusu değildir. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.
 
Bazı yetkili servisler kargo ile de ürün kabul edebilmekte yâda doğrudan sizden ürünü aldırtabilmektedirler. Lütfen bu yönde hizmetleri olup olmadığını sorunuz.
 
Seri numarası olan ürünlerde yetkili servisler ürünün seri numarasından garanti kapsamını kolaylıkla bulabilmekte ve onarım işlemlerine başlayabilmektedir.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.