sadsad x
asdasd
Bayilik Başvurusu Hakkında

Mahmutoglu.com, internet teknolojilerinin sağladığı tüm imkanları ve yenilikleri kullanarak, geniş ürün yelpazesiyle birlikte tüm Türkiye’deki müşterilerine toptan satış yapmayı hedefleyen ve her gün gelişen bir platformdur.

Mahmutoğlu Elektronik , bu platform ile müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet verebilen, hızlı, ürün çeşitliliği olan, esnek ödeme seçenekleri sunan bir altyapıya sahiptir.

Kendi ithalatımız olan Avec ve Panther markalı ürünler, distribütörü olduğumuz Toshiba ve Duracell piller ve yerli üretim fabrikamız Almera markalı ürünler bu platformda en iyi fiyatlara sunulur. 

Bunların dışında Mahmutoglu.com, bayisi olduğu yüzlerce ürünlerde de en iyi fiyatla ürün tedarikini hedefler.


Mahmutoglu.com, satışını yaptığı ürünlerin en içeriklerini en iyi şekilde hazırlayıp, XML hizmetiyle beraber sizlere sunar.

Her geçen gün daha da gelişmekte olan bu platformda ürünlerle ilgili kampanyaları ve fırsatları takip edebilir, kampanyalı ürünlere çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Mahmutoglu.com’a üye olmak artık çok kolay. Aşağıdaki linkten “Bayilik Formu”nu doldurmanız yeterlidir.  

https://www.mahmutoglu.com/uye-kayit

En kısa sürede bayiliğiniz onaylandıktan sonra ürün fiyatlarını görebilir, sipariş verebilir yada online ödeme yapabilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.