Hakkımızda

Mahmutoglu Elektronik San. ve Tic. Ltd. Sti. , 1954 yılından beri faliyette olan Mahmutogulları Koll. Şti. nin bir kolu olarak, 1966 yılında İstanbul’da irtibat ofisini açtı.

Ticari faaliyetlerini Rize’den sonra İstanbul’a taşımış 1996 yılında grup şirketi oluşturulmasının ardından, Mahmutoğlu Elektronik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. unvanı ile elektronik ürünlerin ithalatına ve iç piyasaya pazarlamasına büyüyerek devam etmiştir.

Toshiba pillerinin Türkiye’deki tek dağıtıcısı olan firmamız Avec, ve Panther (Pil-Kulaklık-El Feneri-Klavye-Mouse-Bilgisayar Sarf Malzemeleri) adı altında kendisine ait olan markalarıyla da iç ve dış pazarlara satış gerçekleştirmektedir.

Yakın zamanda bünyesine kattığı Almera Elektrik Fabrikası ile bugün üretiminin %60'ını yurt dışına ihraç edip ülkemizin dış pazardaki bayrağını gururla temsil ederek 15’e yakın ülkeye gerçekleştirmiş olduğu ihracatını her geçen gün arttırmak çabasıyla yeni yatırım ve çalışmalara ara vermeden devam etmektedir.Distribütörü olduğu Duracell markalı ürünlerin dağıtım ve pazarlama hizmetlerini vermektedir.

Mahmutoğlu Elektronik geniş ürün yelpazesi, yaygın dağılım ile toptan, ithalat, ihracat ve perakende olarak Türkiye'nin dört bir yanına dağıtım yapmaktadır.

Anadolu'nun belirli illerinde oluşturduğu bölge müdürlükleriyle bütün Türkiye’deki toptan hırdavat, kırtasiye, teknoloji mağazalarına ve ulusal-yerel zincir mağazalara hizmet vermektedir. Mahmutoğlu Elektronik gün geçtikçe ürün yelpazesini genişleterek marka değeri olan ürünlerle ve e-ticaret pazarındaki yükselişiyle ‘Depodan Tüketiciye’ ilkesi direk satış hizmetinden yararlanması hedeflenmektedir.


ABOUT US

Mahmutoglu Electronic ind.trade.co.ltd. opened a liaison office in Istanbul in 1966 as a branch of the Mahmutogulları Unltd. which has been operating since 1954.


After moving commercial activities to Istanbul from Rize, in 1996, the formation of group company, Mahmutoglu Elektronic ind.trade.co.ltd. took place. This progress continued with importing electronic products and marketing to the domestic market.

Today Mahmutoglu Electronic is exporting 60% of its production to 15 countries. Mahmutoglu Electronic is the owner of Almera Electric Factory, distributor of Duracell branded products, the sole distributor of Toshiba batteries, and distributor and seller of all the brands that belong to us under the Panther name brand (which includes battery-Headset-Flashlight-Keyboard-Mouse-Computer Consumables). Distribution and sales of these products conducted in domestic and foreign markets.

The wide range of products Mahmutoglu Electronic provides distributed all around Turkey by means of wholesale, retail, import, and export. Moreover, with the regional offices located in certain provinces of Anatolia, we are providing services to wholesale hardware, stationery, and technology stores.

Mahmutoglu Elektronic is aiming to benefit from direct sales service of 'From Warehouse Consumer' principle by expanding its product range and increasing its brand value products and e-commerce market.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.